J. Bouda, C. Bouda

52388. Soubor 2 grafických listů

popis: Litografie, 10x15 cm a 9x20 cm. Signovány vpravo dole. 1x Rám, pasparta, sklo, 1x pasparta, sklo.

dražba ukončena: 11.11.2020 22:18:12

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč