J. Diviš - Jihočeský rybník

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vlevo dole J. Diviš, rám.

9876. Jihočeský rybník
Dražba ukončena:26.04.2017 19:34:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč