J. Georg - Muž s láhví

Kombinovaná technika, 118x85 cm, signováno vpravo dole J. Georg, volný list.

Pozn.: Poškozeno.

3732. Muž s láhví
Dražba ukončena:28.01.2016 19:37:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč