J. Henry - Pradeaux - Dáma s perlami

Olej na plátně, 73x60 cm, signováno vpravo nahoře J. Henry - Pradeaux 1893, nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

17435. Dáma s perlami
Dražba ukončena:29.03.2018 18:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč