J. Hindner - Zamrzlá řeka pod zámkem

Olej na dřevě,18 x 32 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.:rám místy odřený, vzadu přípis: Darováno dne 25. března 1959 ve Staré Boleslavi od vldp P. převora Vašury,Křižovníka

522. Zamrzlá řeka pod zámkem
Dražba ukončena:25.09.2013 20:27:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč