J. Jareš

306420. Lesní říčka

popis: Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vlevo dole J. Jareš. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.10.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 23.10.2020 20:00:31 5551
500 Kč 21.10.2020 23:53:43 3780