J. Kameníček - Slunný den na vsi

Olej na překližce, 55x60 cm. Signováno vpravo dole J. Kameníček 36. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

154518. Slunný den na vsi
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 13:35:52 15681