J. Kolář - Slunce nad mořem

Olej na plátně, 88x125 cm. Signováno vpravo dole J. Kolář. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 143 cm

vydraženo velký formát
105821. Slunce nad mořem
Dražba ukončena:19.11.2023 20:40:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč