J. Konůpek, M. Dočkal, V. Cinybulk, J. Baruch, C. Bouda, T.F. Šimon, J. Liesler, Fr. Třešnička, A. Kučera, K. Demel, J. Rambousek a další - Soubor cca 78 exlibris, PF a drobných grafik

Různé grafické techniky, od 9x6 cm po 17x13 cm. Signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

J. Konůpek, M. Dočkal, V. Cinybulk, J. Baruch, C. Bouda, T.F. Šimon, J. Liesler, Fr. Třešnička, A. Kučera, K. Demel, J. Rambousek a další
26447. Soubor cca 78 exlibris, PF a drobných grafik
Dražba ukončena:16.01.2019 20:46:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč