J. Korčák

307733. Česká krajina

popis: Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole J. Korčák 43. Rám, sklo.

pozn.: Karton mírně zvlněn.

dražba ukončena: 02.03.2021 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 01.03.2021 19:39:12 2430