J. Král - U jezera

Olej na plátně, 40x52 cm. Signováno vpravo dole J. Král. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

J. Král
45372. U jezera
Dražba ukončena:28.05.2020 20:26:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč