Josef Ladislav Šichan - Portrét muže

Olej na plátně, 68x55 cm. Signováno dole uprostřed J.L. Šichan 1883. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1847 - 1918
Narodil se v Černicích. Malířství studoval na AVU v Praze a Mnichově. Byl vyhledávaným portrétistou.

22319. Portrét muže
Dražba ukončena:26.09.2018 19:16:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč