Olej na plátně, 68x55 cm. Signováno dole uprostřed J.L. Šichan 1883. Rám. Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.
o autorovi: 1847 - 1918 Narodil se v Černicích. Malířství studoval na AVU v Praze a Mnichově. Byl vyhledávaným portrétistou.