J. Lang

306212. Křížová cesta

popis: Olej na plátně, 63x44 cm. Signováno vpravo dole J. Lang 62. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 24.09.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 23.09.2020 6:45:31 1599