J. Mareš

25434. Racci u pobřeží

popis: Olej na plátně, 55x85 cm. Signováno vpravo dole J. Mareš. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2018 23:01:02

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 3 900 Kč