J. Maršál - Pražské panorama

Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vpravo dole J. Maršál 1952. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

105854. Pražské panorama
Dražba ukončena:19.11.2023 20:55:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč