Jaroslav Mathauser - Říčka v letním dni

Olej na plátně, 64x84 cm, signováno vpravo dole J. Mathauser, rám.

1881, Praha
Student večerních kursů UMPRUM v Praze. Poté se učil na AVU (1900-1904; prof. Rudolf z Ottenfeldu).

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3843. Říčka v letním dni
Dražba ukončena:28.01.2016 21:12:14
Vyvolávací cena:1 300 Kč
vydraženo za:21 000 Kč