Procházka - Předjaří

Olej na kartonu, 55x70 cm, signováno vpravo dole Procházka J., rám, zaskleno.

Pozn.: Původní eckův rám, mírně poškozený.

2255. Předjaří
Dražba ukončena:27.05.2015 20:26:55
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč