J. Ralt - Nová velká touha

Olej na plátně, 85x62 cm. Signováno vpravo dole J. Ralt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

J. Ralt
307023. Nová velká touha
Dražba ukončena:21.12.2020 20:04:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč