J. Rambousek, V. Silovský, G. Maran, W. Nicholson, F. Koudelka, K. Štech, J. Vik, E. Kotrba - Soubor 9 grafických listů 1. polovina 20. století

Akvatinta, litografie, lept, dřevoryt, od 13x18 do 36x29 cm, signováno, volné listy.

J. Rambousek, V. Silovský, G. Maran, W. Nicholson, F. Koudelka, K. Štech, J. Vik, E. Kotrba
12844. Soubor 9 grafických listů 1. polovina 20. století
Dražba ukončena:11.10.2017 18:37:26
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:800 Kč