J. Sabol - Dědina

Olej na kartonu, 26x43 cm. Signováno vlevo dole Sabol J.

J. Sabol
25236. Dědina
Dražba ukončena:29.11.2018 19:36:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč