J. Vaníček - Lovecké zátiší

Olej na plátně, 68x82 cm. Signováno vpravo dole J. Vaníček 38. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

J. Vaníček
25118. Lovecké zátiší
Dražba ukončena:28.11.2018 22:01:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč