J. Vaníček

36466. Odpočinek

popis: Olej na kartonu, 46x33 cm. Signováno vpravo dole J. Vaníček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:22:00

vyvolávací cena: 700 Kč

Předmět ještě nebyl dražen