J. Vaníček

36466. Odpočinek

popis: Olej na kartonu, 46x33 cm. Signováno vpravo dole J. Vaníček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.10.2019 19:30:37

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč