J. Vondrák, J. V. Sedlák - Plakát Na dobrou paměť 1938

Světlotisk, 21x26 cm. Signováno vpravo dole J. Vondrák, text J. V. Sedlák. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

J. Vondrák, J. V. Sedlák
56775. Plakát Na dobrou paměť 1938
Dražba ukončena:17.03.2021 19:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč