J. Vondrák, J. V. Sedlák

56775. Plakát Na dobrou paměť 1938

popis: Světlotisk, 21x26 cm. Signováno vpravo dole J. Vondrák, text J. V. Sedlák. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 10 hodin

konec dražby: 17.03.2021 19:44:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč