Ja. Argunov - Hrabě Andrej Ivanovič Ušakov

Lept, 19 x 12 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno v desce.

Pozn.: Vzadu věnování z roku 1914, rám mírně poškozený, na papíře skvrny.

445. Hrabě Andrej Ivanovič Ušakov
Dražba ukončena:19.06.2013 22:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 10.05.2013 20:34:33 72