Jabůrek - Prokopské údolí - Jinonice

Olej na kartonu, 38x50 cm. Signováno vlevo dole Jabůrek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

112593. Prokopské údolí - Jinonice
Dražba ukončena:10.03.2024 20:24:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč