Jacques Callot - Žena v kroji 17. století

Mědirytina, 14x9 cm. Signováno vlevo dole v tisku. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1592 – 1635
Francouzský kreslíř a rytec, jeho dílo je důležitým dokumentem doby třicetileté války v Evropě (cyklus Hrůzy války).

113513. Žena v kroji 17. století
Dražba ukončena:24.03.2024 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč