Olej na plátně, 49x64 cm. Signováno vlevo dole J. Rosseels. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1828 – 1912 Belgický malíř.