Jacques Rosseels - Krajina s rybářem

Olej na plátně, 49x64 cm. Signováno vlevo dole J. Rosseels. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1828 – 1912
Belgický malíř.

101828. Krajina s rybářem
Dražba ukončena:17.09.2023 20:06:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč