Jakub Obrovský, J. Šerých, Vl. Rada, Zd. Mézl, B. Volejníková, V. Stretti, J. Pešicová, P. Oriešková, M. Lesařová, J. Otava aj. - Soubor 20-ti grafických listů z 2. pol. 20. stol.

Různé grafické techniky, od 9x13 cm po 30x42 cm. Signovány. Volné listy.

Jakub Obrovský, J. Šerých, Vl. Rada, Zd. Mézl, B. Volejníková, V. Stretti, J. Pešicová, P. Oriešková, M. Lesařová, J. Otava aj.
31750. Soubor 20-ti grafických listů z 2. pol. 20. stol.
Dražba ukončena:15.05.2019 21:33:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč