Jakub Obrovský - Rodinné odpoledne

Kombinovaná technika, 37x49 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč.

51636. Rodinné odpoledne
Dražba ukončena:28.10.2020 20:13:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč