Jakub Vinklář - Jack Rozparovač

Olej na sololitu, 80x49 cm, signováno vpravo dole Jakub Vinklář 97, rám.

Pozn.: Pochází z pozůstalosti herce Josefa Vinkláře.

o autorovi: 1955
Malíř a výtvarník. Studoval na SOŠ výtvarné v Praze a na AVU v Praze u F. Jiroudka, absolvoval stáž na Královské akademii krásných umění v Antverpách (Belgie). Vyjadřuje se figurální malbou, kresbou a fotografií, inspiruje se divadelním prostředím, kulturou i životními zážitky. Je členem skupiny Tolerance 95, s níž také vystavuje.

15491. Jack Rozparovač
Dražba ukončena:24.01.2018 21:01:33
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč