Olej na sololitu, 80x49 cm, signováno vpravo dole Jakub Vinklář 97, rám.
Pozn.: Pochází z pozůstalosti herce Josefa Vinkláře.
o autorovi: 1955
Malíř a výtvarník. Studoval na SOŠ výtvarné v Praze a na AVU v Praze u F. Jiroudka, absolvoval stáž na Královské akademii krásných umění v Antverpách (Belgie). Vyjadřuje se figurální malbou, kresbou a fotografií, inspiruje se divadelním prostředím, kulturou i životními zážitky. Je členem skupiny Tolerance 95, s níž také vystavuje.