Josef Dvořák - Kostel v Kameničkách

Kombinovaná technika, 34x50 cm. Signováno vpravo dole J. Dvořák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton mírně poškozen.

o autorovi: 1883 – 1967
Malíř. Narodil se, žil a zemřel v Kameničkách, kde byl též žákem Antonína Slavíčka při jeho pobytech v Kameničkách a Kráskově. Věnoval se především krajinomalbě. Jeho figurální a portrétní tvorba je zastoupena v Galerii J. Selichara v Orlické Rybné. Jeho další obrazy vlastní Oblastní muzeum a galerie v Hlinsku a Galerie Aničky Dvořákové v Hlinsku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

Josef Dvořák
307494. Kostel v Kameničkách
Dražba ukončena:04.02.2021 20:23:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč