Jan Havlík

304956. Dobro vítězí

popis: Olej na plechu, 25x25 cm. Monogramováno vpravo dole H. Rámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena. Dílo je mimořádně kvalitně autorsky rámováno.

o autorovi: Nejedná se o Jana Havlíka narozeného roku 1915.

dražba ukončena: 26.05.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo