Jan Havlík - Dobro vítězí

Olej na plechu, 25x25 cm. Monogramováno vpravo dole H. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Dílo je mimořádně kvalitně autorsky rámováno.

o autorovi: 1915 - 1995
Kreslíř, restaurátor, malíř. Studoval na VŠUP u J. Nováka a u J. Baucha, aspirantury u E. Filly a na École des Arts et Métier u profesora Narbonna. Začínal jako krajinář a portrétista, postupně se jeho tvorba stávala abstraktnější. Vyučoval na VŠUP, odkud odešel, aby se věnoval vlastní tvorbě. Jeho díla jsou zastoupena v NG Praha, ve sbírkách v USA a v Japonsku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

Jan Havlík
304956. Dobro vítězí
Dražba ukončena:26.05.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo