Jan Jílek - Rozkvetlý sad

Olej na dřevě, 27x35 cm. Signováno vpravo dole Háša Jaroslav. Rámováno.

Olej na plátně, 76x95 cm. Signováno vlevo dole Jan Jílek 43. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

43994. Rozkvetlý sad
Dražba ukončena:30.04.2020 21:31:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč