Jan Jůzl - Partie od Petrkova

Olej na plátně. 60x70 cm. Signováno vpravo dole J. Jůzl 1940. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Jan Jůzl
303237. Partie od Petrkova
Dražba ukončena:18.01.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč