Jan Klos - Malostranské střechy

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole J. Klos. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

27432. Malostranské střechy
Dražba ukončena:31.01.2019 20:45:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč