Jan Kojan - Podhorská krajina s klášterem

Olej na plátně fixovaném na překližce, 61x71 cm, signováno vpravo dole Kojan, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1951
Studoval ve speciálce prof. Mžika na UMPRUM v Praze a na AVU v Praze v ateliérech E. Dítěte, A. Hofbauera a V. Hynaise. Později ve speciálce německého malíře K. Krattnera. Studijní cesty do Francie. Věnoval se nejčastěji malbě jihočeských rybářů, výlovů, zátiší s rybou a rybářským zátiším.
Je zastoupen v NG Praha, Galerii pražského hradu a v dalších krajských galeriích.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč.

12678. Podhorská krajina s klášterem
Dražba ukončena:21.09.2017 21:25:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč