Jan Kojan - Zátiší se zeleninou

Olej na plátně, 61x76 cm. Signováno vlevo dole J. Kojan. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1886 - 1951
Studoval ve speciálce prof. Mžika na UMPRUM v Praze a na AVU v Praze v ateliérech E. Dítěte, A. Hofbauera a V. Hynaise. Později ve speciálce německého malíře K. Krattnera. Studijní cesty do Francie. Věnoval se nejčastěji malbě jihočeských rybářů, výlovů, zátiší s rybou a rybářským zátiším.
Je zastoupen v NG Praha, Galerii pražského hradu a v dalších krajských galeriích.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč.

96711. Zátiší se zeleninou
Dražba ukončena:29.06.2023 22:44:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč