Jan Konůpek - Soubor 2 grafických listů

Lept a dřevoryt, 30x24 cm a 24x10 cm. Signovány vpravo dole Konůpek. 1x pasparta, 1x volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1883-1950
Narodil se v Mladé Boleslavi. Po počátečním studiu architektury studoval pražskou AVU u prof. Pirnera, BBukovance a grafika de Pian. Ve své tvorbě se zabýval převážně grafikou, kterou sám i vyučoval na Státní grafické škole. Jeho grafická díla byla inspirována mystikou a vizionářstvím. Věnoval se také ilustrátorství a tvorbě ex libris.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

Jan Konůpek
37207. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:13.11.2019 20:05:52
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč