Jan Luňáček - Esence VI

Kombinovaná technika, 60x50 cm. Signováno vzadu Jan Luňáček. Nerámováno.

Jan Luňáček
27301. Esence VI
Dražba ukončena:31.01.2019 19:20:01
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč