Jan Mácha

307435. Konvolut 3 prací

popis: Litografie, od 16x10 do 20x16 cm. Všechny signovány Mácha. Pasparty, skla.

Pozn. Pasparty mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29.01.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 25.01.2021 16:10:59 2245
500 Kč 16.01.2021 19:52:21 2467