Jan Mácha - Konvolut 3 prací

Litografie, od 16x10 do 20x16 cm. Všechny signovány Mácha. Pasparty, skla.

Pozn. Pasparty mírně poškozeny.

o autorovi: 1926-1984
Malíř, grafik. V letech 1943-1945 studoval Státní grafickou školu v Praze u profesora Františka Nachtigala a poté 1945-1949 Akademii výtvarných umění v Praze u profesora Vladimíra Silovského. Věnoval se malbě, užité grafice a knižní ilustraci.

307435. Konvolut 3 prací
Dražba ukončena:29.01.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.01.2021 16:10:59 2245
500 Kč 16.01.2021 19:52:21 2467