Jan Mehl - Chalupa

Kombinovaná technika, 43x50 cm. Signováno vpravo dole Jan Mehl. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha)
Malíř v Moravské Třebové. Žák veřejné školy uměleckých řemesel v Brně a pražské akademie u prof. Nechleby a speciální školy u prof. W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval abstraktní malbě, grafice a restaurování nástěnných maleb.

Jan Mehl
17006. Chalupa
Dražba ukončena:01.03.2018 22:07:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč