Jan Mehl - U stodoly

Kombinovaná technika, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jan Mehl. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha)
Malíř v Moravské Třebové. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně a pražské AVU u profesora V. Nechleby a speciálku u profesora W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval se abstraktní malbě, grafice a restaurování nástěnných maleb.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

303394. U stodoly
Dražba ukončena:28.01.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč