Jan Měřička - Ruka

Olej na plátně, 48x32 cm, signováno vpravo dole Měřička 76, olištováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

12702. Ruka
Dražba ukončena:21.09.2017 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč