Jan Pařízek - Mladé ženy v lázních

Olej na kartonu, 69x59 cm. Signováno vlevo dole Pařízek 70. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1941
Malíř, kreslíř. Studoval propagační malbu a grafiku na Střední průmyslové škole v Ostravě. Pracoval na Ostravsku v několika podnicích jako propagační výtvarník, také jako policejní portrétista. Od r. 1990 ve svobodném povolání. Ve volné tvorbě se zaměřoval na hudební motivy a ženské akty.

114586. Mladé ženy v lázních
Dražba ukončena:14.04.2024 21:12:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč