Jan Pešťák - Madona

Olej na plátně, 48x35 cm. Signováno vpravo dole Pešťák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: malíř a grafik
* 30. 8. 1910, Nezdice na Šumavě
† 23. 4. 2003, České Budějovice
Studoval soukromě u K. Mašína, A. Moravce, B. Ulrycha, V. Polívky a J. Obrovského. Od svých uměleckých počátků se věnoval krajinomalbě, figurálním námětům a portrétu. Samostatné výstavy pořádal od 1944 zejm. v Českých Budějovicích a Českém Krumlově (Jan Pešťák, Lipno a jihočeské motivy, 1973).

47450. Madona
Dražba ukončena:30.07.2020 20:07:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč