Jan Rambousek - Lesní cesta

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 30x24 cm. Signováno vpravo dole J. Rambousek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

20443. Lesní cesta
Dražba ukončena:31.05.2018 18:51:54
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč