Jan Rambousek - Město světla

Lept, 30x25 cm. Signováno vpravo dole Jan Rambousek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen, papír mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

34483. Město světla
Dražba ukončena:18.09.2019 21:23:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč