Jan Rambousek - Pomněnky

Olej na překližce, 48x33 cm. Signováno vpravo dole Jan Rambousek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

22331. Pomněnky
Dražba ukončena:26.09.2018 18:58:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč