Jan Rambousek - Představení

Litografie, 41x31 cm. Signováno vpravo dole Jan Rambousek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

56806. Představení
Dražba ukončena:17.03.2021 20:18:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč