Jan Rambousek - Žena, Před branou

Dvě barevné litografie, 38x26,5 cm, 30x22 cm, signováno vpravo dole, volné listy, pasparta.

o autorovi: 1895 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

7463. Žena, Před branou
Dražba ukončena:15.02.2017 19:02:00
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:3 100 Kč